Obstarávate si nové bývanie?

Nová banková hypotéka – Prečo práve s nami?

Obstarávate si nové bývanie? Chcete tu najlacnejšiu hypotéku a nemáte chuť obchádzať všetky banky? Pomôžeme Vám vypočítať a vybrať najvýhodnejšiu hypotéku, získať najnižšiu úrokovú sadzbu a zariadime za Vás všetky formality. To všetko rýchlo a bezplatne!

Výhody vybavenia hypotéky prostredníctvom makléra

  • Dosiahnutie najnižšej úrokovej sadzby na trhu – vďaka spolupráci so všetkými bankami na našom trhu sme schopní pre Vás vybrať tú najlacnejšiu dostupnú hypotéku. Veľký objem hypoték, ktoré s bankami dohadujeme, nám umožňuje získať výhodnejšiu sadzbu, ako keď banku oslovíte priamo. Neveríte? Vyskúšajte nás!
  • Vyššia istota získania hypotéky – naši makléri môžu vďaka dlhoročným skúsenostiam s vyjednávaním s bankami, potrebným znalostiam ich fungovania a požiadaviek a výberom vhodného produktu výrazným spôsobom zvýšiť pravdepodobnosť dosiahnutia hypotéky v požadovanej výške.
  • Riešenie komplexnejších prípadov, expresné vybavenie – špecializujeme sa aj na riešenie neštandardných prípadov, napr. hypotéka pre podnikateľov/SZČO, problémy s preukázaním príjmu, či so záznamom v registri dlžníkov, hypotéka pre študentov, novomanželská, americká, refinancovanie hypotéky, úvery zo stavebného sporenia, preklenovacie úvery.
  • Kompletný administratívny servis – vybavíme za Vás všetky formality vrátane odhadu nehnuteľnosti, podanie na kataster nehnuteľností, vyjednávanie s bankami, atď. Maklér Vám prepočíta výhodnosť rôznych variantov, z ktorých si Vy vyberiete to najvýhodnejšie riešenie zohľadňujúce Vaše individuálne potreby.
  • Rýchlosť a komfort – absolvujete jedno stretnutie s naším maklérom a druhé v banke pri podpise zmluvy. Vďaka skúsenostiam a prehľadu makléra, ktorý na rozdiel od Vás má možnosť venovať sa vybaveniu Vašej hypotéky na 100%, výrazne urýchlite celý proces.
  • Kvalita služieb a profesionalita – celým procesom Vás prevedie náš skúsený maklér, ktorý už úspešne realizoval nespočetné množstvo podobných prípadov a ktorého cieľom je pomôcť Vám úspešne a včas získať hypotéku.
  • A TO NAJLEPŠIE NAKONIEC: TÁTO SLUŽBA JE BEZPLATNÁ – PROVÍZIU MAKLÉRA PLATÍ HYPOTEKÁRNA BANKA!!!

© 2008 - 2009 www.VýhodnáHypotéka.sk. Všetky práva vyhradené. | Created by Jaroslav Beran