Kdo jsme

O nás

Kto sme

Sme združenie hypotekárnych maklérov a finančných poradcov, ktorí poskytujú služby v oblasti hypotekárnych úverov a osobných financií pre fyzické i právnické osoby v Českej a Slovenskej republike.

Poslanie

Chceme pre každého nášho klienta na základe jeho požiadaviek nájsť hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami dostupnými na trhu. Radi sa pustíme aj do riešenia neštandardných finančných situácií.

Činnosť

 • Vyhľadávame a zjednávame najvýhodnejšie hypotekárne úvery a ďalšie finančné produkty podľa potrieb a možností našich klientov. Spolupracujeme s väčšinou bánk (pozri zoznam hypotekárnych bánk), renomovaných nebankových úverových spoločností a ďalších finančných inštitúcií pôsobiacich na trhu. Naše združenie je nezávislé od ktorejkoľvek finančnej inštitúcie, a preto je nami navrhované riešenie vždy výhodné pre klienta.
 • Naši makléri sú v každodennom kontakte s bankami a úverovými spoločnosťami, takže máme stále aktuálny prehľad o cenách a podmienkach hypotekárnych úverov.
 • Neustále sledujeme zmeny v spôsobe hodnotenia kredibility klientov jednotlivými bankami a úverovými spoločnosťami, čo nám dáva možnosť posúdiť realizovateľnosť zámeru klienta a následne navrhnúť optimálne finančné riešenie.
 • Naše služby pokrývajú vždy komplexné riešenie potrieb klienta od A do Z, čo v praxi znamená nielen zostavenie najvýhodnejšej ponuky, no súčasne zahrňuje kompletný administratívny servis vedúci až ku konečnej realizácii čerpania úveru, či získaniu iného finančného produktu.
 • Naša služba je BEZPLATNÁ – našu províziu platí financujúca hypotekárna banka. Výnimku môžu tvoriť len niektoré veľmi neštandardné a komplikované prípady, na ktoré sú však klienti vždy upozornení vopred.

Ľudia

Naši makléri majú za sebou dlhoročnú prax v oblasti bankovníctva a finančných služieb a pohybujú sa denne na trhu financií. Vďaka tomu disponujú bohatými skúsenosťami, aktuálnymi informáciami a tiež dlhodobými vzťahmi s bankami a úverovými inštitúciami, ktoré využívajú pre riešenie aktuálnych prípadov. Naši makléri sú pripravení poskytnúť svoje skúsenosti a znalosti pre riešenie práve Vášho prípadu a získať taktiež Vás do dlhého radu našich spokojných klientov.

Kvalita našich služieb

Pri výbere spolupracujúcich maklérov sme veľmi nároční na ich odborné znalosti, skúsenosti aj osobnostný profil, pretože len kvalitou a individuálnym prístupom sa môžeme odlíšiť od konkurencie veľkých maklérskych sietí. Pretože fungujeme ako združenie a nemusíme financovať náročnú prevádzku, môžeme si dovoliť sústrediť sa na kvalitu a nie na kvantitu. Naopak, vďaka špecializácii našich spolupracujúcich maklérov na jednotlivé produkty môžeme, na rozdiel od individuálnych maklérov a poradcov, ponúknuť detailnú znalosť celého trhu a jeho jednotlivých špecifík a sme schopní riešiť aj tie najnáročnejšie prípady.

Kde pôsobíme

Česká republika - Slovenská republika Česká verze

Našimi službami pokrývame celé územie Českej a Slovenskej republiky.

Akými jazykmi hovoríme

Naše služby sme schopní aktuálne ponúknuť okrem slovenského a českého jazyka tiež v maďarčine a angličtine.

7 dobrých dôvodov prečo spolupracovať s nami

 • Získanie najvýhodnejšej sadzby úveru – vďaka tomu, že spolupracujeme s väčšinou finančných inštitúcií na našom trhu, sme schopní pre Vás vybrať ten najvýhodnejší dostupný produkt. Vďaka veľkému objemu obchodov, ktoré s našimi maklérmi dojednávame, sme zároveň pre Vás schopní vyjednať lepšie podmienky, ako keď jednáte samostatne.
 • Vyššia istota získania úveru – naši makléri môžu vďaka dlhodobej skúsenosti s vyjednávaním s bankmi, potrebnej znalosti fungovania a požiadaviek jednotlivých bánk a výberom vhodného produktu výrazným spôsobom zvýšiť pravdepodobnosť, že dostanete hypotéku v požadovanom objeme.
 • Riešenie neštandardných prípadov – špecializujeme sa na riešenie neštandardných prípadov, napr. hypotéka pre podnikateľov/SZČO, problémy s preukazovaním príjmov, či so záznamom v registri dlžníkov, hypotéka pre študentov, novomanželská, americká, refinancovanie hypotéky, úvery zo stavebného sporenia, preklenovacie úvery, úvery pre riešenie exekúcie, či inej finančnej tiesne a konsolidáciu záväzkov.
 • Kompletný administratívny servis – vybavíme za Vás všetky formality vrátane odhadu nehnuteľnosti, podanie na kataster nehnuteľnosti, vyjednávanie s bankami a pod. Maklér Vám prepočíta výhodnosť rôznych variant, z ktorých si Vy vyberiete tú najlepšiu.
 • Rýchlosť a pohodlie – stretnete sa len raz s našim maklérom u Vás doma, v mieste Vášho zamestnania alebo v našej kancelárii a druhý krát v banke pri podpise zmluvy. Vďaka skúsenostiam a prehľadu makléra, ktorý, na rozdiel od Vás, má možnosť sa venovať vybavovaniu Vašej hypotéky na 100%, výrazne urýchlite celý proces.
 • Kvalita služby a profesionalita – celým procesom Vás prevedie náš skúsený maklér, ktorý už úspešne realizoval množstvo podobných prípadov a ktorého cieľom je pomôcť Vám úspešne a včas získať hypotéku.
 • Naša služba je bezplatná –províziu makléra platí hypotekárna banka! (S výnimkou niektorých veľmi neštandardných a komplikovaných prípadov, na ktoré sú však klienti vždy upozornení vopred).

© 2008 - 2009 www.VýhodnáHypotéka.sk. Všetky práva vyhradené. | Created by Jaroslav Beran