Nebankové hypotéky dočasne pozastavené

Nebankové hypotéky – Prečo práve s nami?

Obstarávate si nové bývanie a máte nízky preukázateľný príjem alebo záznam v registri dlžníkov? Riešite problém neúmerne vysokých mesačných splátok Vašich úverov, či problém exekúcie a máte k dispozícii nehnuteľnosť? Pomôžeme Vám problém vyriešiť, zaistiť optimálny hypotekárny, či iný úver a nájsť dlhodobo najefektívnejšie a najbezpečnejšie riešenie. Zaistíme pre Vás hypotéku bez preukázania príjmu, pri zázname v registri, na konsolidáciu úverov, riešenie exekúcie, spätný leasing nehnuteľnosti.

Výhody spolupráce s nami:

 • Odborné posúdenie Vašej situácie a návrh komplexného riešenia – náš špecializovaný tím maklérov posúdi Vašu finančnú situáciu a Váš konkrétny zámer, či problém a navrhne optimálne riešenie vyhovujúce Vašim požiadavkám.
  • Aktivity - naše aktivity v tejto oblasti zahrňujú napríklad hypotéky pre podnikateľov/SZČO, hypotéky pri problémoch s preukazovaním príjmov, či so záznamom v registri dlžníkov, ale tiež finančné riešenia pri exekúciách alebo ťažkostiach s vysokými splátkami pôžičiek, úverov, kreditných kariet, či leasingov.
  • Riešenia - naše riešenia zahrňujú jednak zaistenie bankových, či nebankových hypoték, spätný leasing nehnuteľnosti ako aj vyplatenie exekúcií a ich následné prefinancovanie hypotekárnym úverom, ako aj konsolidáciu záväzkov a ich časové rozloženie. Výsledkom sú splátky v optimálnej výške a s najnižšími možnými nákladmi.
 • Dosiahnutie najnižšej úrokovej sadzby na trhu – vďaka našej spolupráci s väčšinou bánk a väčšinou nebankových úverových spoločností, ktoré sú aktívne na trhu, sme schopní pre Vás pripraviť optimálne riešenie a zabezpečiť najlacnejší dostupný úver. Vďaka veľkému objemu hypoték, ktoré dohadujeme, sme zároveň pre Vás schopní vyjednať výhodnejšiu sadzbu a podmienky, ako keby ste jednali s financujúcou spoločnosťou, či bankou priamo.
 • Väčšia istota získania hypotéky – naši makléri môžu vďaka dlhoročným skúsenostiam s vyjednávaním s úverovými spoločnosťami a bankami a vďaka potrebným znalostiam ich požiadaviek výrazným spôsobom zvýšiť pravdepodobnosť, že v danej banke, či financujúcej spoločnosti úver dostanete, prípadne, že dosiahnete plnú požadovanú výšku úveru.
 • Bezpečnosť – pri posudzovaní jednotlivých prípadov a navrhovaní konkrétnych riešení kladieme značný dôraz na dlhodobú finančnú bezpečnosť našich klientov. V praxi to znamená, že klientovi nikdy neodporúčame riešenie, ktoré by podľa nášho názoru jeho finančnú situáciu neriešilo alebo ju dokonca z dlhodobého hľadiska zhoršilo. Zároveň kladieme veľký dôraz na výber partnerov (financujúcich subjektov), ktorí podľa nášho názoru spĺňajú podmienky vysokého morálneho štandardu a sú pre našich klientov subjektom vstupujúcim do vzájomne zdravého úverového vzťahu.
 • Kompletný administratívny servis – vybavíme za Vás všetky formality vrátane odhadu nehnuteľnosti, podanie na kataster nehnuteľností, vyjednávanie s bankami a financujúcimi subjektmi, atď. Maklér Vám prepočíta výhodnosť rôznych variantov, z ktorých si Vy vyberiete to najvýhodnejšie riešenie zohľadňujúce Vaše priority.
 • Rýchlosť a komfort – absolvujete jedno stretnutie s naším maklérom a druhé v banke, či spoločnosti poskytujúcej úver na podpis zmluvy. Vďaka skúsenostiam a prehľadu makléra, ktorý na rozdiel od Vás má možnosť venovať sa vybaveniu Vašej hypotéky na 100%, výrazne urýchlite celý proces.
 • Kvalita služieb a profesionalita – celým procesom Vás prevedie náš skúsený maklér, ktorý už úspešne realizoval nespočetné množstvo podobných prípadov a ktorého cieľom je pomôcť Vám úspešne a včas získať hypotéku alebo vyriešiť Váš problém.

© 2008 - 2009 www.VýhodnáHypotéka.sk. Všetky práva vyhradené. | Created by Jaroslav Beran