Pre realitné kancelárie

Pre realitné kancelárie – Naše služby

Vediete realitnú kanceláriu a radi by ste Vašim klientom – kupujúcim nehnuteľnosti – ponúkli komplexné služby vrátane hypotekárneho financovania v spolupráci s maklérskou sieťou? Chcete mať lepšiu kontrolu nad priebehom financovania obchodov, ktoré ste sprostredkovali? VýhodnáHypotéka.sk ponúka realitným kanceláriám vzájomne výhodnú spoluprácu založenú na kvalitnom servise, individuálnom prístupe a schopnosti riešiť aj neštandardné situácie. Prečítajte si viac o výhodách spolupráce s VýhodnáHypotéka.sk pre realitné kancelárie a ich klientov.

Podstata spolupráce realitnej kancelárie s maklérskou sieťou a prínos pre klientov – kupujúcich nehnuteľnosti

Prínos spolupráce Vašej realitnej kancelárie s maklérskou sieťou (napr. VýhodnáHypotéka.sk) spočíva v možnosti poskytnúť Vašim klientom ucelené riešenie náročného procesu kúpy nehnuteľnosti vrátane hypotekárneho financovania. Naše služby zahrňujú nielen veľmi jednoduché, promptné a výhodné zabezpečenie hypotekárneho úveru na financovania kúpy nehnuteľnosti, ale tiež komplexné riešenia zložitejších prípadov (napr. kupujúci zároveň predáva inú nehnuteľnosť zaťaženú hypotékou, financovanie pri nižšej bonite žiadateľa, pri zázname v úverovom registri, nebankové hypotéky a pod.).

Vašim klientom sme schopní navrhnúť prvotriedny servis našich hypotekárnych maklérov, zahrňujúci celý proces financovania kúpy nehnuteľnosti:

 • poradenstvo a detailná orientácia na hypotekárnom trhu
 • vyhľadanie a kalkulácia možných variantov
 • kompletné spracovanie súvisiacej administratívy

Výhody pre Vašu klientelu

 • Kooperujeme s väčšinou bánk a stavebných sporiteľní aktívnych na hypotekárnom trhu. Klientom sme teda vždy schopní pomôcť vybrať tú banku a riešenie, ktoré je pre nich v danú chvíľu najvýhodnejšie (nie sme závislí na žiadnej banke).
 • Vďaka veľkým objemom hypoték, ktoré prostredníctvom bánk realizujeme, sme schopní ponúknuť výhodnejšie úrokové sadzby a vyjednať ďalšie nadštandardné podmienky.
 • Pre klientov so zníženou bonitou poskytujeme aj riešenia financovania prostredníctvom renomovaných nebankových spoločností.
 • Sme veľmi nároční pri selekcii spolupracujúcich maklérov, aby sme boli vždy schopní ponúknuť kvalitné a profesionálne služby.
 • Na rozdiel od veľkých maklérskych spoločností sme flexibilní a ponúkame individuálny prístup. Pretože fungujeme ako združenie a nemusíme financovať náročnú a veľkú prevádzku, môžeme si dovoliť sústrediť sa na kvalitu a nie na kvantitu.
 • Naopak v porovnaní s jednotlivými maklérmi a poradcami sme schopní ponúknuť detailnú znalosť celého trhu a jeho jednotlivých špecifík a vieme riešiť aj tie najnáročnejšie prípady.
 • Naše služby sme schopní aktuálne ponúknuť okrem slovenského a českého jazyka tiež v maďarčine a angličtine.
 • Naša služba je pre klienta bezplatná – províziu makléra platí hypotekárna banka (s výnimkou niektorých veľmi neštandardných a komplikovaných prípadov, kde sú však klienti vždy upozornení v predstihu). O túto províziu sme pripravení sa s Vašou realitnou kanceláriou podeliť.

Prečítajte si viac o tom, čím pre Vašu realitnú kanceláriu môže byť spolupráca s nami výhodná.

© 2008 - 2009 www.VýhodnáHypotéka.sk. Všetky práva vyhradené. | Created by Jaroslav Beran